AFYONKARAHİSAR İHSANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN İlçemizi Ziyaret Etti...

Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN İlçemizi Ziyaret Etti... Müdürlüğümüze bağlı Ana Okulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise müdürlerininin katılımıyla, İl Millî Eğitim Müdürü sayın Metin YALÇIN başkanlığında bir de toplantı yapıldı.  
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN İlçemizi Ziyaret Etti...
Eğitimin genel sorunlarının ve ileride yapılacak projelerin ele alındığı toplantıya İl Millî Eğitim Müdürü sayın Metin YALÇIN, İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat SARITAŞ, Şube Müdürü Mahsum GÖNEN, Müdürlüğümüze bağlı Ana Okulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise Müdürleri katıldı. 

Yapılan toplantıda eğitim öğretim ve okullarımızın genel sorunları, şuan uygulamada olan projeler ve ileride uygulamaya konulacak projeler ele alındı.

Okul Müdürlerimiz tek tek okulları ile ilgili İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN´a bilgiler verdiler ve okullarındaki eğitim öğretimde yaşanan aksaklıkları dile getirdiler.

İl Mill Eğitim Müdürünün Ziyareti...İl Mill Eğitim Müdürünün Ziyareti...İl Mill Eğitim Müdürünün Ziyareti...İl Mill Eğitim Müdürünün Ziyareti...İl Mill Eğitim Müdürünün Ziyareti...İl Mill Eğitim Müdürünün Ziyareti...İl Mill Eğitim Müdürünün Ziyareti...İl Mill Eğitim Müdürünün Ziyareti...


Anaokulu ve İmam Hatip Ortaokuluna ziyaretAnaokulu ve İmam Hatip Ortaokuluna ziyaretAnaokulu ve İmam Hatip Ortaokuluna ziyaret


Atatürk Caddesi Halk Eğitim Merkezi Kat 2 İhsaniye/AFYONKARAHİSAR - 0 (272) 271 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.