AFYONKARAHİSAR İHSANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi Güncelleme (İVEDİ)

             Fatih Projesi kapsamında kurulacak olan ağ altyapısı (internet) için Okul/Kurumunuzun bina bilgilerine ihtiyaç duyulmuştu. Buna istinaden; http://www.arge03.org/fatih adresinde bulunan Formun Arge giriş şifresi kullanılarak18/09/2014 tarihi mesai bitimine kadar doldurulması istenmişti, ancak tarih geçmesine rağmen ekli listede yer alan kurumlarımızın henüz bilgi girişi yapmadıkları tespit edilmiş olup, başkaca bir uyarıya meydan vermeden bilgi girişi yapılması hususunda;

 

Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

 

Not:

1-Soru ve sorunlarınız için  İl Milli Eğitim Müdürlüğü dahili 121 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

2-İlköğretim kurumları hem ilkokul hem de ortaokul için kurum kodlarıyla ayrı ayrı giriş yapacaklardır. Örneğin aynı binayı kullanan hem ilkokul hem de ortaokul olsun. Okulun mülkiyeti ilkokula aitse ilkokul kurum kodu ile sisteme giriş yapıldıktan sonra ilkokula bina bilgisi 1 girilecek, daha sonra ortaokul kurum kodu ile giriş yapılıp bina sayısı 0 olarak girilip, Not kısmına A kurum kodlu A ilkokulunun binasını kullanmaktayız..gibi bir ifade yazılacaktır. Projenin sağlıklı işlemesi açısından titiz davranılması rica olunur.

 

İLÇEMİZDEN GİRİŞ YAPMAYAN OKULLLARIN LİSTESİ:

Fatih

Atatürk Caddesi Halk Eğitim Merkezi Kat 2 İhsaniye/AFYONKARAHİSAR - 0 (272) 271 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.