AFYONKARAHİSAR İHSANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Bilgi Yarışması Yapıldı

           
İlçemizde Bilgi Yarışması Yapıldı

Bilgi Yarışması

Bilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi YarışmasıBilgi Yarışması

 

 

 

İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 14 okulumuzun katılımıyla Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması düzenlendi. İhsaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşen yarışmaya İlçemiz Kaymakamı Muhammet KAYA, Garnizon Komutanı Deniz DEĞİRMENCİ, Belediye Başkanı Şaban ÇABUK, İlçe Emniyet Amiri Sinan GEZGİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel NALBANT, Milli Eğitim Şube Müdürü Mahsum GÖNEN, yarışmaya katılan okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Yarışmada;  Beyköy Ortaokulu,Osmanköy Ortaokulu, Kayıhan Ortaokulu, Hacıbeyli Ortaokulu, Karacaahmet Ortaokulu, Yaylabağı Ş.A.Ö Ortaokulu, Döğer Fatih Ortaokulu, Bozhüyük Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, Gazlıgöl Ortaokulu, Gazlıgöl Akören Ortaokulu, Yukarıtandır Ortaokulu, Muratlar Ortaokulu, Ayazin Ortaokulları yarıştı.Yarışmada Türkçe, Matematik. Fen ve Teknoloji, TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Genel Kültür branşlarından toplam 20 soru soruldu. Asıl sorularda 2. lik ve 3. lük eşitliği bozulmayınca yedek sorularda Osmanköy Ortaokulu Gazlıgöl Akören Ortaokulu’na üstünlük sağlayarak 2. oldu ve sıralama şu şekilde oluştu:

1.      Beyköy Ortaokulu

2.      Osmanköy Ortaokulu

3.      Gazlıgöl Akören Ortaokulu

Yarışmaya katılan ve dereceye giren okul öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. 1. olan okul öğrencilerine bisiklet; 2. olan okul öğrencilerine sinema 3. olan okul öğrencilerine gezi ve yemek ödülleri verildi. Ayrıca yarışmaya katılan tüm okullarımıza İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Veysel NALBANT tarafından katılım plaketi verildi.

Beyköy Ortaokulu, ödülünü Kaymakam Muhammet KAYA;

Osmanköy Ortaokulu, ödülünü Garnizon Komutanı Deniz DEĞİRMENCİ;

Gazlıgöl Akören Ortaokulu, ödülünü Belediye Başkanı Şaban ÇABUK tarafından aldılar.

Dereceye giren öğrencilere verilen ödüllerin temininde desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Şaban ÇABUK’a teşekkür ederiz.

 

 

Yarışmaya katılan tüm okullarımızın öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür eder; dereceye giren okullarımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.            

Atatürk Caddesi Halk Eğitim Merkezi Kat 2 İhsaniye/AFYONKARAHİSAR - 0 (272) 271 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.